zabawa dzieci

Przedszkole Niepubliczne Gumisie w Poznaniu

Przedszkole Niepubliczne Gumisie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej atmosferze. Założone w 2005 roku jako „Gumisiowy Domek”, placówka szybko zdobyła uznanie rodziców oraz wyróżnienie w akcji „Wybierz najlepsze przedszkole dla swojego dziecka”. W 2008 roku utworzyliśmy drugi oddział przedszkola: „Gumisiowy Las”. Naszą misją jest prowadzenie przedszkola szczęśliwego dzieciństwa, promującego wartości związane z obcowaniem ze sztuką i kulturą.

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem i specjalizacjami, takimi jak logopedia, czy pedagogika specjalna. Gwarantujemy naszym podopiecznym wszechstronny rozwój i udział w różnorodnych zajęciach dodatkowych takich jak: warsztaty plastyczne i zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo. Współpracujemy również z teatrem, organizujemy różne wydarzenia kulturalne, koncerty, spotkania z gośćmi i wycieczki.

Nasza oferta

Oferujemy bogaty program edukacyjny, który obejmuje zajęcia dodatkowe, plastyczne, teatralne, muzyczne, językowe i chemiczne. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

zajęcia z muzyki dla dzieci

teatrzyk dzieci

Teatralne gumisie

ikona puzzli

Profesjonalizm

ikona klocków

Doświadczona kadra

ikona dłoni

Indywidualne podejście

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i chcecie dowiedzieć się więcej o naszym przedszkolu lub macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Można do nas napisać maila, zadzwonić lub odwiedzić nas osobiście. Czekamy na Państwa!

zabawa dzieci

Zapraszamy do naszej galerii

Chcą Państwo zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole od środka? Zapraszamy do naszej galerii zdjęć! Znajdują się tam fotorelacje z naszych zajęć, wydarzeń i codziennego życia przedszkola. Zobacz, jakie ciekawe rzeczy robimy każdego dnia i jakie wspaniałe chwile spędzają u nas dzieci.