2014-05-05
Konkurs plastyczny "Podróże po krajach Unii Europejskiej"
REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO "PODRÓŻE PO KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ" Zapraszamy do wspólnych działań plastycznych dzieci rodziców uczęszczających do Przedszkola Niepublicznego Gumisie w Poznaniu. Zilustrujcie wspomnienia czy skojarzenia związane z krajami należącymi do Unii Europejskiej: czy wiecie, które to kraje? Które państwa graniczą bezpośrednio z Polską? Może byliście w jednym z nich i zechcecie coś o tym opowiedzieć? Co wiecie o zwyczajach i życiu Niemców, Hiszpanów czy Czechów? Z czego słynie Holandia, Francja czy Wielka Brytania? Gdzie chcielibyście pojechać i co zobaczyć? Zapraszamy do udziału! 1. ORGANIZATOR Przedszkole Niepubliczne Gumisie w Poznaniu 2. CEL KONKURSU Celem Konkursu jest uczczenie 10 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz upowszechnienie wiedzy na temat krajów należących do Unii. 3. UCZESTNICY Dzieci i rodzice uczęszczające do Przedszkola Niepublicznego Gumisie 4. WARUNKI KONKURSU Format min. A4, technika dowolna – płaska. Prac nie należy oprawiać. Każda praca powinna zawierać na odwrocie dane autora ( imię i nazwisko, ) 5. TERMIN SKŁADANIA PRAC Prace wykonane i opisane zgodnie z regulaminem należy dostarczyć do dnia 9 maja 2014 r. do Przedszkola Niepublicznego Gumisie 6. OCENA PRAC Oceny prac dokonają dzieci i rodzice głosując na najlepszą pracę opatrzoną numerem u nauczycielek grup. Wyniki Konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej www.przedszkole-gumisie.pl 7. NAGRODY Organizatorzy Konkursu przewidują dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe. 8. UWAGI Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich. Prace przechodzą na własność organizatorów. Prac nie wolno rolować i składać.

Zamknij okno